Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Predaj areálu s dielňami v Hubiciach

Poľnohospodárske... 12 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: dohodou
Sledovať
Dátum: 4. 10. 2018, Typ: Predaj, Stav: Pôvodný stav, Úžitková plocha (m²): 2200, Zastavaná plocha (m²): 2851, Plocha pozemku (m²): 20223, Lokalita: Hubice, Ulica: Hubice
Ponúkame Vám na predaj hospodársky dvor v obci Hubice, nachádzajúci sa v centre obce priamo pri hlavnej ceste. Celková rozloha oploteného areálu je 20223 m2. Na pozemku sa nachádzajú tri budovy dielní, pričom dve z nich sú jedno-podlažné murované a jedna budova je monolitická. Zastavané plochy jednotlivých dielní sú nasledovné: 911 m2, 1109 m2 a 454 m2. Ďalej sa na pozemku nachádza kotolňa a píla. Na pozemku sa nachádzajú prevažne spevnené plochy, všetky inžinierske siete sú privedené na hranicu pozemku.
V územnom pláne je na pozemok uvedený regulatív " Areál poľnohospodárskej výroby s budovami", pričom navrhuje nutnosť zvýšiť stabilitu územia a rekonštrukciu bez zmeny funkcie.

Obec Hubice je vzdialená cca. 30 km od Bratislavy, dopravná dostupnosť sa dobudovaním obchvatu R7 výrazne zlepší (napojenie pri obci Kvetoslavov, cca. 7km vzdialenej). Obec je plne plynofikovaná, nachádza sa tu čistička odpadových vôd, obec je napojená na vodovod v Šamoríne.

Cena bude upresnená na osobnom stretnutí, kde Vám radi poskytneme ďalšie informácie.
Predajca:
Urban & Partner spol. s r. o.

Ján Palenčár

Nehodnotený
Všetky inzeráty - 110 inzerátov
Lokalita:
Sabinovská 6, 82102, Bratislava
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/28116916-predaj-arealu-s-dielnami-v-hubiciach/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.