Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Obchodné priestory na prenájom v Žiline na Bôriku

Priestory 139 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 100 €/mes.
Sledovať
Dátum: 9. 2. 2019, Typ: Prenájom, Stav: Vo výstavbe, Druh: Obchodné priestory, Úžitková plocha (m²): 532, Zastavaná plocha (m²): 300, Plocha pozemku (m²): 1114, Lokalita: Žilina-Bôrik, Ulica: Za plavárňou
Dáme do dlhodobého bezplatného prenájmu pozemok o rozlohe 1 114 m2 so stavebným povolením a začatou stavbou o celkovej rozlohe úžitkovej plochy 532 m2. Pozemok je situovaný na ulici Za plavárňou, parcelné číslo 5132/27 vo frekventovanej obchodnej zóne mesta Žilina v blízkosti: Mountfield, Obchodné centrum Atrium – Dubeň, mestská krytá plaváreň, LIDL, Kaufland, OBI, Žilinská univerzita, tenisové kurty, Poliklinika Žilpo, klientske centrum Okresného úradu a Mestského úradu,.
Viac na http://bory-zilina.sk/realita.php?article=856.
Podmienkou bezplatného prenájmu je dokončenie začatej stavby polyfunkčného objektu. Stavba je plánovaná z obytných/kancelárskych kontajnerov s dobou dodania 3 mesiace. Po dokončení stavby na náklady záujemcu by záujemca užíval 280 – 380 m2 obchodných priestorov na I. NP. II. NP by užíval prenajímateľ bezodplatne. Po desiatich rokoch od dokončenia stavby by polyfunkčný objekt prešiel bezodplatne do vlastníctva prenajímateľa. Za správu zmluvného vzťahu by záujemca platil 1 200 € jedenkrát ročne.
V prípade požiadavky záujemcu o užívanie celého objektu bude záujemca platiť prenájom za pozemok 44 560 € bez DPH/rok pričom objekt zostáva vo vlastníctve záujemcu, pokiaľ sa strany nedohodnú inak.
Poznámka k cene: Cena v texte
Predajca:
bosikova66
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 3 inzeráty
Lokalita:
Žilina-Bôrik
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/24502086-obchodne-priestory-na-prenajom-v-ziline-na-boriku/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.