Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

6 – IZBOVÝ RODINNÝ DOM, SÍDLISKO 3

Domy 269 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 188 190 €
Sledovať
Dátum: 23. 5. 2019, Typ: Predaj, Stav: Novostavba, Druh: Rodinné domy, Úžitková plocha (m²): 149, Lokalita: Prešov
Predám novostavbu 6 – izbového rodinného domu na sídlisku 3. Ide o POSLEDNÚ ČASŤ II. etapy Kráľovej hory, ktorá je uzavretou a ukončenou zónou rodinných domov. Rodinný dom sa nachádza v slepej a tichej ulici, monitorovanej bezpečnostnými kamerami.
Tehlový rodinný dom je vybudovaný v 2 úrovniach a disponuje 5 samostatnými obytnými izbami, 2 kúpeľňami, technickou miestnosťou a otvorenými dennými priestormi jedálne, obývačky a kuchyne. Ide o dizajnový rodinný dom s krásnym presklením v každej z obytných miestnosti prostredníctvom veľkých „francúzskych okien“. Rodinný dom je v najvyššej energetickej triede s teplovodným podlahovým kúrením a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Celková čistá obytná plocha je veľkorysá s výmerou 149 m2. K domu patria zastrešené terasy s výhľadom na celý Prešov o výmere celkovo 47 m2. Obe úrovne rodinného domu sú prepojené schodiskom, ktoré nie je otvorené v priestore, ale oddelené bezpečnostnými dverami pre bezpečnosť detí.
Spodná úroveň rodinného domu je prispôsobená najmodernejšiemu štýlu výstavby. Z 20 m2 veľkej obývačky vystupujete na 29 m2 veľkú terasu a z nej na estetickú záhradu. Pričom plocha záhrady je od hranice pozemku a rodinného domu v dĺžke 12,5 m na šírku pozemku. K nej prislúcha ešte ďalšia obytná izba , ktorá slúži ako ako apartmán k záhrade, herňa a hosťovská miestnosť, samostatná pracovňa. Každý z úrovní má vlastnú kúpeľňu a pod schodiskom je vytvorený skrytý úložný priestor. Dom má ideálnu orientáciu východ – západ a je postavený v lokalite s kompletnými IS, dokončenými cestami a chodníkmi, verejným osvetlením. V absolútnej blízkosti služieb – 100 m škola, 250 m škôlka, obchodné domy, tržnica, poliklinika.
Predajca:
Blanka
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 6 inzerátov
Telefón:
… Zobraziť