Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

COLLDEEDs rental – prenájom veľkého 1 izb. bytu v priamom centre mesta pri Prezidentskom paláci, Gun

Byty 613 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 700 €/mes.
Sledovať
Dátum: 11. 2. 2019, Typ: Prenájom, Stav: Kompletná rekonštrukcia, Počet izieb: 1 izbové byty, Úžitková plocha (m²): 47, Lokalita: Bratislava I - Staré Mesto, Ulica: Gunduličova
For English scroll down..

COLLDEEDs rental – prenájom veľkého 1 izb. bytu v priamom centre mesta pri Prezidentskom paláci, Gunduličova ul.

Ponúkame na prenájom krásny priestranný 47m2 byt priamo pri Prezidentskom paláci a záhrade. Nachádza sa na 3.posch bez výťahu – preto je vhodný skôr pre mladé a aktívne osoby. Byt sa nachádza v historickej budove a prešiel kompletnou rekonštrukciou. Všetok nábytok a okná sú z masívneho dreva a robené na mieru. Byt je veľmi dobre riešený, efektívne sa využil priestor.
K bytu prislúcha pivnica a k dispozícii je aj priestor na bicykle.
Ma výborne spojenie na MHD na Hodžovom námestí a ponúka výhody bývania v centre ako dostupnosť obchodov a reštaurácií.

Cena prenájmu je 700 EUR vrátane energií, internetu a TV.

Na úvod sa hradí mesačný nájom vopred, kaucia vo výške mesačného nájmu plus provízia realitnej kancelárie vo výške mesačného nájmu.
V prípade záujmu o obhliadku, prosím kontaktujte ma na t.č.: 0905 227 172.
V prípade, ak je obsadené, alebo nedostupný mobil, prosím pošlite sms. Nie vždy sa mi zobrazí zmeškaný hovor, ďakujem za porozumenie.

...........................

COLLDEEDs rental – for rent a large 1 room- apartment in the center of the city near the Presidential Palace, Gunduličova st.

We offer for rent a beautiful spacious 47m2 apartment right next to the Presidential Palace and the garden. It is located on 3rd floor without a lift - it is therefore suitable for young and active people. The apartment is located in a historic building and has undergone a complete reconstruction. All furniture and windows are made of solid wood and made to measure. The apartment is very well designed, efficiently use space.
The flat has a cellar and there is also a bicycle extra space.
It has a great connection to public transport in Hodžovo námestie and offers the advantages of living in the center like the availability of shops and restaurants.

The rental price is 700 EUR including energy, Internet and TV.

At the outset, the monthly rent is paid in advance, deposit of monthly rent plus commission of real estate agent in the amount of monthly rent.
If you are interested to see the apartment, please contact me at +421 905 227 172.
If there is a busy or unavailable cell-phone, please send an SMS. It does not always show the missed call, thank you for your understandment.
Predajca:
Ing. Lucia Litvová

Ing. Lucia Litvová

Nehodnotený
Všetky inzeráty - 28 inzerátov
Lokalita:
Mládeže 20, 05801, Poprad
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.