Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

MODERNÝ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM NA SÍDLISKU 3 ZÁPAD

Domy 299 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 174 476 €
Sledovať
Dátum: 11. 12. 2018, Typ: Predaj, Stav: Novostavba, Druh: Rodinné domy, Úžitková plocha (m²): 1437, Lokalita: Prešov, Ulica: Aurela Stodolu
Predám moderný, tehlový, dizajnový rodinný dom na sídlisku 3 v Prešove v lokalite Pod Kráľovou horou (pokračovanie ulice Aurela Stodolu, nad základnou školu Mirka Nešpora.), v už existujúcej zástavbe.
Ide o novostavbu rodinného domu s ideálnou orientáciou voči svetovým stranám V -Z. Dom je 4 – izbový, moderne rozdelený na nočnú a dennú časť. Dom disponuje 2 terasami. Jedna je orientovaná na východ o výmere 21,3 m2 a druhá na juho - západ o výmere 15,8 m2. Celková úžitková plocha rodinného domu je 143,7 m2. Dom disponuje vnútornou garážou s garážovou bránou na diaľkové ovládanie a samostatnou technickou miestnosťou v spodných priestoroch pri garáži, ktorá slúži na umiestnenie kotla a zároveň aj ako skladovací priestor. Pred domom sa nachádza vlastný parkovací priestor pre 2 ďalšie autá.
Dom disponuje 3 spálňami, kde v každej je umiestnené „FRANCÚZSKE“ okno s východom na terasu. Okná sú výklopno – posuvné 3 – sklá so 6 komorovým profilom. Veľké presklenie zabezpečuje dostatočnú slnečnosť počas celého roka a zároveň zabezpečuje najmodernejší prístup do exteriéru, bez nutnosti prechodov z izby do izby. Podľa tejto požiadavky bol vytvorený výstup na terasy domu z každej obytnej miestnosti (všetky spálne a obývačka). Denná časť domu, a to obývačka spojená s kuchyňou poskytuje veľkorysý priestor pre trávenie rodinného času.
Denná časť je o výmere 32,5 m2. Rodinný dom má 2 samostatné WC z ktorých jedno je určené pre súkromie rodiny, a to druhé je umiestnené pri vstupe, ako pohotovostné WC. Určené pre návštevu, ktorá nepotrebuje prechádzať celým domom.
Dom ZÁPAD disponuje vstavanou garážou o výmere 35,2 m2. Garážová brána je na diaľkové ovládanie. Garáž o dĺžke 9,7 m poskytuje v zadnom priestore veľkorysý odkladací priestor prostredníctvom regálového systému. Na ľavej strane od garáže sa nachádza technická miestnosť o výmere 11,7 m2 v ktorej je umiestnená jednotka na kúrenie. Kúrenie v rodinnom dome je zabezpečené ako teplovodne podlahové kúrenie, ktoré ocenia najmä ženy a rodiny s malými deťmi. Technicko – skladovacia miestnosť je prístupná z garáže, ale aj priamo z exteriéru. Pred domom je dostatok miesta na parkovanie ďalších 2 automobilov na vlastnom pozemku.
Rodinný dom ZÁPAD poskytuje bývanie v prestížnej časti Pod Kráľovou horou, v uzavretej časti KORUNA na jednom obytnom podlaží s príslušenstvom vstavanej garáže a modernej záhrady.
Predajca:
Blanka
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 5 inzerátov
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/27802012-moderny-tehlovy-rodinny-dom-na-sidlisku-3-zapad/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.