Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Novostavba RD v Ružindole okres Trnava

Domy 692 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 154 580 €
Sledovať
Dátum: 18. 2. 2019, Typ: Predaj, Stav: Novostavba, Druh: Rodinné domy, Úžitková plocha (m²): 115.5, Plocha pozemku (m²): 260, Lokalita: Ružindol
POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu v radovej zástavbe 5-tich rodinných domov v obci Ružindol pri Trnave. Novostavba sa nachádza vo veľmi príjemnej, pokojnej a atraktívnej lokalite obce, v bezprostrednej blízkosti materskej školy a obecného parčíku. Detailnejšie informácie www.radomy.sk
Poznámka : domy sú tesne pred dokončením, budú vyzerať ako na vizualizácii, chýba dokončiť drevené ploty, drevené obklady, zábradlia a detaily. Kolaudácia 12/2018 - 01/2019. 100% kvalita, treba vidieť

Rozloha a cena :

D1 : úžitková plocha 115,50 m2, pozemok 288 m2, cena : 157 140 EUR – VOĽNÝ
D2 : úžitková plocha 115,50 m2, pozemok 256 m2, cena : 154 580 EUR – VOĽNÝ
D3 : úžitková plocha 115,50 m2, pozemok 258 m2, cena : 154 740 EUR – VOĽNÝ
D4 : úžitková plocha 115,50 m2, pozemok 259 m2, cena : 154 820 EUR – VOĽNÝ
D5 : úžitková plocha 115,50 m2, pozemok 261 m2, cena : 154 980 EUR – PREDANÝ

Popis :

Projekt „RADOMY“ rieši v I. etape päť radových dvojpodlažných rodinných domov (D1,D2,D3,D4,D5), v zastavanom území obce Ružindol, sprístupnených novovybudovanou prejazdnou obecnou komunikáciou.

Radové domy kopírujú líniu prístupovej komunikácie s dostatočným odstupom tvoreným zónou pre parkovanie tak, že koncept pôsobí vzdušne a ľahko.

Situovanie domov do svahovitej parcely vytvorilo priestor pre „panoramatické“ využitie dolného podlažia v spojení s napoly zastrešenou balkónovou terasou, ktorá je dokonalým variantom krátkodobého oddychu na čerstvom vzduchu s výhľadom na okolie.

Pre záhradné vyžitie sa ponúkajú dve možnosti umiestnenia záhradnej terasy a to v závislosti od slnečných preferencií užívateľov domu. Terasa č. 1 môže byť umiestnená s prístupom z obývacej izby, v časti od parkovacieho státia (juhozápadná časť). Terasa č. 2 môže byť umiestnená s prístupom od jedálne cez balkónovú terasu v zóne záhrady (severovýchodná časť).

Pre zabezpečenie logistiky a prístupu zo zadnej strany domov (severovýchod od materskej školy), je vybudovaný prístupový chodník, ktorý je v spoločnom vlastníctve majiteľov domov. Tento chodník umožňuje prístup do záhrad a skladovej miestnosti, ktorá je súčasťou úžitkovej plochy domov a ktorá môže slúžiť ako vhodná alternatíva k záhradnému domčeku.

Jednotlivé domy sú riešené ako štvorizbové.

Dolné, prízemné podlažie je koncipované ako denná časť, kde rodina trávia najviac spoločného času, t.j. sa tu nachádza obývacia izba, jedáleň, kuchyňa, balkónová terasa, vstupná hala, technická miestnosť (sklad a kotolňa), WC s umývadlom a schodisko.

Výnimočné riešenie obývacej izby, kuchyne a jedálne v dennej časti umožňuje priestorové spojenie s terasami na oboch stranách domu (slnečná a tienená terasa), ktoré zároveň bohato presvetľujú priestor dennej časti prirodzeným svetlom.

Horné podlažie, t.j. poschodie je riešené ako spálňová časť, resp. oddychová zóna a nachádzajú sa tu 3 samostatné izby a sociálna miestnosť s WC, vaňou, umývadlom a práčkou. Presvetlenie chodbovej časti je zabezpečené cez veľkorysé okno v priestore schodiskovej medzipodesty.

Vonkajšia architektúra a dizajn fasády domu je riešený s dôrazom na moderné trendy, kde dominujú prvky z dreva farebne zladene so svetlou omietkou fasády a ostatnými farbami, prevažne v zemitých odtieňoch.

S vhodným dotvorením záhradnou zeleňou vniká dokonalá kompozícia bývania zladená s okolitou zástavbou, vytvárajúca atmosféru pohody, rodiny, pokoja a harmónie.

Štandard a kvalita :

Domy sa predávajú ako holodomy, pričom balkónová terasa, terasa za domom, sklad a kotolňa už budú vyhotovené na kľúč, t.j. na podlahe bude zrealizovaná dlažba.

Kvalitatívne a iné výhody :

• Príprava pre krb (vyhotovený prestup cez strechu, cez stropné dosky, nika v stene a vynechanie podlahového kúrenia v časti pre základ v podlahe.
• Podlahové kúrenie s možnosťou ovládania teploty v každej izbe.
• Sadrové (hladké) omietky
• Zabudované boxy vo fasáde pre vonkajšie žalúzie (bez žalúzií, len na slnečnej strane)
• Samostatná kotolňa s priestorom pre uskladnenie potravín alebo iných vecí.
• Sklad ako alternatíva k záhradnému domčeku
• Podbetónovaná zámková dlažba (aby časom nesadala).
• Pozinkované vonkajšie kovové konštrukcie (aby časom nehrdzaveli)
• Kvalitná silikónová fasádna omietka
• Obklad z kvalitného termodreva s vysokou odolnosťou voči poveternostným podmienkam.
• Možnosť dvoch terás (okrem balkónovej terasy) na slnečnej a tienenej strane
• Materská škola v bezprostrednej blízkosti domu
• Obslužný chodník aj zo zadnej strany domov
• Výnimočná architektúra

KONTAKT :

FIDELITY BUILDING, s.r.o.
Odborárska 50
831 02 Bratislava

www.fidelitybuilding.sk
www.radomy.sk

mobily : 0911 777 221
0903 218 929
0911 726 799
Predajca:
Peter Thur
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 2 inzeráty
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/26975918-novostavba-rd-v-ruzindole-okres-trnava/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.