Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Prenájom pozemku Žilina

Priestory 2 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: dohodou
Sledovať
Dátum: 18. 2. 2019, Typ: Prenájom, Stav: Vo výstavbe, Druh: Iné prevádzkové priestory, Úžitková plocha (m²): 512, Zastavaná plocha (m²): 300, Plocha pozemku (m²): 1114, Lokalita: Žilina-Bôrik, Ulica: Za plavárňou
Ponúkam do dlhodobého prenájmu atraktívny pozemok o rozlohe 1 114 m2 so stavebným povolením a začatou stavbou o celkovej rozlohe úžitkovej plochy 512 m2. Z toho kancelárske priestory na II. NP 232 m2, obchodné priestory na I. NP 220 m2 a sklad na I. NP 60 m2. Zastavaná plocha objektu je 300 m2. Pozemok je situovaný na ulici Za plavárňou, parcelné číslo 5132/27 vo frekventovanej obchodnej zóne mesta Žilina v blízkosti: Mountfield, Obchodné centrum Atrium – Dubeň, mestská krytá plaváreň, LIDL, Kaufland, OBI, Žilinská univerzita, tenisové kurty, Poliklinika Žilpo, klientske centrum Okresného úradu a Mestského úradu.

Stavebné povolenie je vydané na konštrukciu zo stavebných kontajnerov so všeobecnou dodacou lehotou 3 mesiace. V prípade požiadavky na zmenu konštrukcie, je nevyhnutná zmena stavby pred dokončením. Ponúkame možnosť vlastnej realizácie stavby podľa stavebného povolenia (na vlastné náklady).
Všetky inžinierske siete k dispozícii
Cena prenájmu pozemku je 40 € bez DPH/m2/rok, celkom cena za prenájom pozemku 44 560 € bez DPH/rok.
Predajca:
bosikova66
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 3 inzeráty
Lokalita:
Žilina-Bôrik
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/26484937-prenajom-pozemku-zilina/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.