Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Predaj: Zabehnutá reštaurácia vo Veľkej Lehôtke,k.ú. Prievidza

Ostatné objekty 24 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 1 €
Sledovať
Dátum: 21. 12. 2018, Typ: Predaj, Stav: Novostavba, Druh: Iné prevádzkové objekty, Úžitková plocha (m²): 280, Lokalita: Prievidza
Vaša Realitná ponúka na predaj zabehnutú reštauráciu vo Veľkej Lehôtke. Predmetom predaja je novostavba reštaurácie s vlastným pozemkom.

Objekt má rozlohu 180m2 + terasa o veľkosti cca 100m2.  Bol postavený resp. kolaudovany ako novostavba v auguste roku 2012. Vykurovanie v objekte je zabezpečené prostredníctvom  krbu s výduchmi  priamo do miestností.

Ide o kompletne zariadený objekt s terasou umiestnený na na zaujímavom mieste obce Veľká Lehôtka v rámci športového arreálu.

Reštaurácia je zabehnutá niekoľko rokov, s dobrou ekonomickou výkonosťou. Priestor zariadenia pozostáva z hlavnej priestrannej časti so sedením, WC, kuchyne, šatne, baru, vonkajšieho skladu a vonkajšej terasy, ktoré tvoria celok prevádzky reštaurácie. Parkovanie je zabezpečené priamo pred reštauráciou.

Súčasťou predaja je komplet zariadenie, ktoré sa v priestoroch nachádza:

bar – výčap, kávovar, umyvačka riadu, chladnička, komplet zariadenie kuchyne,  54 stoličiek, 12 stolov, komplet sedenie na terasu, dataprojektor s plátnom, ostatné zariadenie podľa fotiek. Priestory sú zabezpečené kamerovým systémom. Celková plocha priestorov predsatvuje 180 m2.

Kapacita osôb v rámci reštaurácie predstavuje 60 miest na sedenie, terasa je pre 60 osôb. Je preto možné využívať priestory na rôzne spoločenské akcie, tak ako súčasný nájomca.

Mesačné náklady náklady na energie predstavujú cca 400€/mesačne, voda cca 200€ - ročne.

Ako sme už spomínali, jedná sa o veľmi vkusne zariadený, prosperujúci objekt na atraktívnom mieste s veľkým potenciálom.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel.0915 756 855, 0903 021 002, alebo vám ich môžeme poskytnúť na adrese Vaša Realitná s.r.o., Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.
Predajca:
Vaša Realitná, s. r. o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 60 inzerátov
Lokalita:
Hviezdoslavova 3, 97101, Prievidza
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/25894909-predaj-zabehnuta-restauracia-vo-velkej-lehotke-k-u-prievidza/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.