Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Hľadáte penzión alebo hotelík? Už ste ho možno našli….a je na skok od Maďarska

Hotely a penzión... 6 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť
Cena: 135 000 €
Sledovať
Dátum: 16. 3. 2019, Typ: Predaj, Stav: Pôvodný stav, Zastavaná plocha (m²): 500, Plocha pozemku (m²): 2730, Lokalita: Vyškovce nad Ipľom
Nehnuteľnosť sa nachádza niekoľko metrov od maďarskej hranice v katastri obce Vyškovce nad Ipľom. Budova má svoju historickú pamäť aj hodnotu. V minulosti to bola kúria,ktorá sa po rozdelení Rakúsko-Uhorska stala sídlom československého vojska, chrániaceho maďarsko-slovenskú hranicu. Kúpele Dudince sú vzdialené 15 km; kúpele Santovka 17 km. V katastri obce sa nachádza rieka Ipeľ, ako aj vodná nádrž, kde je možnosť rybolovu v povolenom čase. Rovnako je tu možnosť poľovačiek na vysokú zver. Obec je známa usporadúvaním súťaže vo varení halászlé v spolupráci so susednými obcami na oboch stranách hraníc.
Budova je umiestnená na kopci s výhľadom do širokého okolia (v jasných dňoch je viditeľné Sitno). Celková plocha je 2730 m2, z čoho zastavaná plocha cca 500 m2. Objekt je trojpodlažný, pričom v suteréne bola pôvodne situovaná kuchyňa a na všetkých podlažiach sú samostatné miestnosti s oddelenými sprchami a WC. Je možná prestavba podkrovia na ďalšie ubytovacie priestory. Budova vykurovaná elektrickým kúrením, má samostatnú studňu s vodovodom. Budova je vhodná na užívanie ako penzión alebo menší hotelík. V prípade záujmu je možné dokúpiť pozemky a vybudovať na nich menšie golfové ihrisko. Alebo je možné nehnuteľnosť využívať ako školiace zariadenie pre firmy.

Druh stavby: Tehlová
Umiestnenie objektu: Kľudná časť obce
Vzdialenosť ku kúpalisku či jazeru: Do 500 m
Vzdialenosť k vleku či lanovke: Do 5 km
Vzdialenosť ku golfovému ihrisku: Do 5 km
Vzdialenosť do centra obce: Do 1 km
Prístupová cesta: Asfaltová
Kúrenie: Lokálne - elektrické
Rok rekonštrukcie: 2000
Predajca:
Romantické chalupy, s.r.o.

Mgr. Anna Jakubíková

Všetky inzeráty - 1158 inzerátov
Lokalita:
Nejedlého 67, 84102, Bratislava IV - Dúbravka
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/25410228-hladate-penzion-alebo-hotelik-uz-ste-ho-mozno-nasli-a-je-na-skok-od-madarska/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.