Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

Predám rodinný dom KASKÁDA

Domy 347 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 163 640 €
Pôvodne:186 023 €
Sledovať
Dátum: 20. 2. 2018, Typ: Predaj, Stav: Vo výstavbe, Druh: Rodinné domy, Lokalita: Prešov
NOVINKA!
KASKÁDA Juh „PRINCESS“.
Tehlový rodinný dom s pozemkom a garážou na Sídlisku III. za cenu NOVÉHO BYTU.
Predstavujeme Vám absolútnu novinku v projekte Kráľova Hora. Ide o samostatne stojaci, tehlový rodinný dom, monumentálneho vzhľadu spolu so zabudovanou garážou. Rodinný dom je osadený tak, že pohodlne vchádzate zo 6,5 m koridoru cesty do garáže s bránou na diaľkové ovládanie. Garáž je o výmere 34m2. Vo vedľajšom priestore suterénu sa nachádza aj technická miestnosť o výmere 12,7 m2. Celá táto časť má samostatný vchod a je súčasne vhodná aj na podnikateľské účely. Obytná plocha kaskády PRINCESS je 4 izbovým bungalovom s obytnou plochou na jednom podlaží o výmere 95,7 m2 + 16,5 m2 zadnej terasy + 21,3 m2 prednej terasy. Zadná terasa je určená pre súkromie rodiny a predná terasa je určená pre nádherný výhľad na celý Prešov. Obytná plocha pozostáva z dennej časti s výstupom na zadnú terasu. Z obývacieho priestoru o výmere 26,1 m2 a kuchynského kútu spolu so špajzou spolu o výmere 7,8 m2. Celý kuchynský kút, vrátane vstupu do komory je voliteľný. Dom disponuje 2 samostatnými kúpeľňami, pričom jedna disponuje vaňou a druhá sprchovacím kútom. Dom pozostáva z 3 spálni o rozmeroch (4m x 3,2m), (3,85m x 3,3m) a posledná (3,65m x 3,3m). Celková úžitková plocha rodinného domu je 142,4 m2 a plocha terás 37,8 m2.
Na celý proces kúpy rodinného domu v projekte KRALOVA HORA PREŠOV je možné využiť hypotekárne financovanie, kedy zakladáte v prospech banky už priamo nový dom, a tak nepotrebujete hotovostný kapitál na kúpu pozemku a stavbu. V prípade potreby predaja „starej nehnuteľnosti“ sa tak vytvára priestor bezpečného a jednoduchého prechodu z bytu do rodinného domu.
Kaskáda Juh PRINCESS (s pozemkami od cca 3,5 á do 4,2 á) je NÍZKOENERGENTICKÝ, dizajnový, tehlový, samostatne stojaci, rodinný dom na sídlisku 3, nad ulicou Mirka Nešpora so všetkými službami (škola 150m, škôlka 250m , tržnica, poliklinika, obchodné centrum) zeleného sídliska. Je to dom určený pre moderné rodiny, ktoré túžia spojiť všetky výhody života na sídlisku a všetky krásy bývania v rodinnom dome. TERAZ ZA CENU NOVÉHO BYTU 163.640 €
Predajca:
Peter
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/25147402-predam-rodinny-dom-kaskada/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné