Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

TOP!! ŠTÝLOVÁ DREVENICA V ROZPRÁVKOVOM PROSTREDÍ

Chaty a chalupy 4 064 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 41 000 €
Sledovať
Dátum: 20. 7. 2018, Typ: Výmena, Stav: Pôvodný stav, Druh: Chalupy a rekreačné domčeky, Úžitková plocha (m²): 300, Zastavaná plocha (m²): 70, Plocha pozemku (m²): 300, Lokalita: Dolný Kubín, Ulica: Srňacie
NOVÁ CENA: 41.000,- EUR
Veľká zachovalá drevenica postavená len pred 30 rokmi ako náhrada pôvodnej štýlovej drevenice situovanej v čarokrásnom prostredí v obci Srňacie, ktorá tohto času slúži ako historická dobová obec s pôvodnou architektúrou. Nehnuteľnosť môže byť využívaná nielen na rekreačné účely či prenajímanie, ale aj na trvalé bývanie. Pri jej kompletnej rekonštrukcií môžete odteraz využiť štátnu dotáciu do výšky 18.000EUR. ktorá je v platnosti septembra 2017 a je určená na podporu výstavby drevodomov.
Súčasťou stavby je elektrická prípojka s novou skriňou a hodinami 230/400V, aj vodovodná prípojka k lokálnym zdrojom vody – prameňu a taktiež k vrtu v susediacom pozemku s nehnuteľnosťou v súkromnom vlastníctve(dobré vzťahy). Stavba si nevyhnutne vyžaduje investíciu do strešnej krytiny, odporúča sa však aj výmena kovovej žumpy za eko-čističku s úpravou pozemku v jej okolí a prístupovej cesty, prípadne bez vysokých nákladov dobudovať vlastný zdroj vody z vrtu. Dom má rozmery 6 x 12 m , je postavený na pôvodom dobre usadnutom násype so zrekonštruovaným múrom nad cestou, základy sú dobre odizolované od spodnej i bočnej vlhkosti. Rovnako dobrá je aj hydro a termo izolácia stropu.
Drevenica má veľkú predsieň, z ktorej sú vstupy do všetkých miestnosti: vpravo obývacia izba s novopostaveným krbom s kvalitnou francúzskou krbovou vložkou, oproti vchodu je kuchyňa, v ľavej časti chodby kúpeľňa so sprchovým kútom, záchodom, úplne vľavo veľká spálňa s dobovou funkčnou pieckou. Obhliadky sú možne po dohode s dostatočným predstihom a len vážnym záujemcom.
Predajca:
H-A-P-P-Y
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Dolný Kubín
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://reality.bazar.sk/24885386-top-stylova-drevenica-v-rozpravkovom-prostredi/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.